Üritused 6.–12. detsember

Jõululaat Viljandi spordihoones

FOTO: Elmo Riig

Reede, 6. detsember

Värska kultuurikeskuses

kl 9 jõululaat.

Varstu kultuurikeskuses

kl 9 jõululaat.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 talvefestival,

kl 11 ja 13 etendus «Karu-Ott tahab magada».

Valga Priimetsa koolis

kl 11 jõululaat.

Põlva päevakeskuses

kl 12 jõulupidu.

Valga põhikoolis

kl 16 kingilaat.

Nõuni kultuurimajas

kl 18 päkapikudisko.

Otepää kultuurimajas

kl 19 Komöödiateatri etendus «Pimekohting».

Varbuse muusikamõisas

kl 19 esinevad Teet ja Tuuli Velling.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 tantsurühma Pihlamarjad 25. tegevusaasta tähistamine.

Leevi rahvamajas

kl 19 esinevad naiskoor Mai ja kohalikud noored muusikud.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Kaikamäel

kl 17 Karula rahvuspargi sünnipäev, loengud,

kl 20 esinevad Anu ja Triinu Taul.

Laupäev, 7. detsember

Kanepi seltsimajas

kl 10 jõululaat.

Räpina kultuurikeskuses

kl 10 jõululaat.

Ahja spordihoones

kl 10 Põlvamaa MV jalgpallis.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 talvefestival,

kl 11 ja 13 etendus «Karu-Ott tahab magada».

Valga spordihallis

kl 12 Warriori perepäev.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 12 jõululaat.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 12 eakate jõulupidu.

Ala rahvamajas

kl 14 Tõrva valla eakate jõulu­pidu.

Otepääl teatripäev:

kl 15 teatritegijate kalmude külastus kalmistul,

kl 17 näituse avamine kultuurimajas,

kl 18 etendus «Lembit Võidumees»,

kl 19.30 teatripidu.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 16 esinevad ansambel Krüüsel ja segakoor Hilaro.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 17 muusikakooli advendikontsert.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 17 Eesti KV käsipallis.

Valga kultuurikeskuses

kl 18 etendus «Keskealiste meeste saladused» (vene keeles).

Alle-Saija teatritalus

kl 18 esinevad Ele Millistfer (vokaal, klaver), Andres Alaru (kontrabass) ja Jaagup Jürgel (kitarr).

Tõrva kultuuripubis Juudas

kl 21 esineb Metsatöll.

Pühapäev, 8. detsember

Puka kogukonnaköögis

kl 9 tervisesarja porgandipäev.

Mooste kultuurimajas

kl 10 jõululaat.

Viluste põhikoolis

kl 10 jõululaat.

Ahja spordihoones

kl 10 Põlvamaa MV jalgpallis.

Võru keskväljakul

kl 10 jõululaat ja tantsupäev.

Valgjärve küla võimlas

kl 11 jõululaat.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 esinevad Valga muusikakooli õpilased ja õpetajad.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 14 ansambli Leigarid tantsuetendus.

Tsooru rahvamajas

kl 14 lauatenniseturniir.

Otepää kultuurimajas

kl 16 esinevad Pühajärve-Rõngu puhkpilliorkester ja Puka meesansambel.

Põlva keskväljakul

kl 16 päkapikkude trall.

Rõuge kunstikuuris

kl 16 esineb kitarriorkester Ruko.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 16 Eesti KV käsipallis, finaal.

Tõrva gümnaasiumi aulas

kl 17 tantsukooli Hop aastalõpukontsert.

Obinitsa muuseumis

kl 17 Toomas Valgu plaadi «Lõõtsalood Setomaalt 2» esitluskontsert.

Esmaspäev, 9. detsember

Uue-Antsla rahvamajas

kl 11 koduste laste jõulupidu.

Värska gümnaasiumis

kl 17 jõululaat.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Kääriku võimlas

kl 18 Valgamaa KV võrkpallis.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 etendus «Pimekohting».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Onu Vanja».

Teisipäev, 10. detsember

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 8.45 jõululaat.

Põlva kultuurikeskuses

kl 13 Põlva valla eakate jõulupidu.

Võru Kandles

kl 19 jõulukontsert, esinevad Noorkuu ja Maltised.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 ansambli Jäääär kontsert.

Valga spordihallis

kl 19 korvpallimäng: BS Valga-Valka / Maks & Moorits – BC Kalev/Cramo.

Mooste folgikojas

kl 19 etendus «Pimekohting».

Kolmapäev, 11. detsember

Mooste mõisas

kl 9 jõulumaa.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 10 jõululaat.

Valga spordihallis

kl 10 koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Rõuge rahvamajas

kl 10 koduste laste jõulupidu.

Mikitamäel Inara Vanavalgõ kohvitares

kl 18 Toomas Valgu plaadi «Lõõtsalood Setomaalt 2» esitluskontsert.

Valga muuseumis

kl 19 esinevad Neeme Punder (flööt) ja Tiit Peterson (kitarr).

Alle-Saija teatritalus

kl 19 etendus «#tulehark».

Taageperas Wagenkülli lossispaas

kl 19 Liina Pulgese püstijala­komöödia «#aastaema2».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 komöödia «#tulehark».

Neljapäev, 12. detsember

Mooste mõisas

kl 9 jõulumaa.

Valga kultuurikeskuses

kl 9.45 doonoripäev.

Ahja kultuurikeskuses

kl 10 jõululaat.

Orava kultuurimajas

kl 13 eakate jõulupidu.

Peri külakeskuses

kl 15 pärastlõuna «Küünlapärg ja kuldsed saiad».

Hargla maakultuurimajas

kl 16 eakate jõulupidu.

Valga kultuurikeskuses

kl 18 huvialaringide talvekontsert.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 esineb Kimmo Pohjonen (akordion, Soome).

Lasva rahvamajas

kl 19 Lasva meeskoori jõulukontsert.

Tagasi üles