iDeal kampaania

Üritused 10.–17. jaanuar

Kuuskede põletamine

FOTO: Vladislav Musakko

Reede, 10. jaanuar

Tagula raamatukogus

kl 16 jututund lastele.

Valga spordihallis

kl 19 Paf Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – BK Ventspils.

Orava kultuurimajas

kl 19 Orava segakoori 10 aasta juubel.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Põlvamaa kultuuri- ja spordirahva tunnustamis­üritus.

Mõniste rahvamajas

kl 20 Alle-Saija teatristuudio etendus «Rekvisiitori tähetund».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 11. jaanuar

Saatse kirikus

kl 9 kohalike märtrite mälestuspäev.

Põlva spordikeskuses

kl 10 Eesti Maadlusliidu laste vabamaadluse seeriavõistlus.

Valka kultuurikeskuses

kl 11 Paul Kerese mälestus­turniir kiirmales.

Räpina kultuurikeskuses

kl 12 bioenergeetik Ervin Hurda loeng «Seitse saladust silmapiiri taga».

Puka kultuurimajas

kl 18 stiilipidu «Mustlased» ansambliga Onupoeg.

Lüübnitsa külas

kl 18 Setomaa valla uusaasta­pidu.

Pühapäev, 12. jaanuar

Valga spordihallis

kl 10 Valga-Valmiera sisekergejõustiku võistlused U18 ja U16 vanuseklassile.

Põlvas

kl 12 Jakob Hurda ausamba juures mälestusküünalde süütamine,

kl 13 Hurdale pühendatud mälestuspäev raamatukogus.

Ahja kultuurimajas

kl 13 lauluklubi.

Esmaspäev, 13. jaanuar

Võru kultuurimajas Kannel

kl 11 lasteetendus «Hunt Kriimsilma talvetembud».

Haanja rahvamajas

kl 12 lasteetendus «Kadunud kuningas».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir, Valgamaa meistrivõistlused paaridele.

Räpina muusikakoolis

kl 18 kontsert, esinevad Mihkel Kallip (trompet), Märt Metsla (trompet) ja Maila Laidna (klaver).

Teisipäev, 14. jaanuar

Valga spordihallis

kl 13 «TV 10 olümpiastarti», Valga maakonna 2. etapp.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumängutund.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 15. jaanuar

Puka kultuurimajas

kl 18 videvikukontsert, esinevad Pirjo Levandi (laul) ja Kaido Kodumäe (kitarr).

Valga spordihallis

kl 19 Paf Eesti-Läti korvpalli­liiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – BK Liepaja.

Leevi rahvamajas

kl 19 komöödia «#tulehark».

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 esineb muusik Lembe Lokk.

Neljapäev, 16. jaanuar

Valga kultuurikeskuses

kl 13 Valga väärikate ülikooli loeng «Kuidas inimkond jõudis headuseni?». Lektor psühholoog Tõnu Ots.

Valgas Tiina loomemajas

kl 13 omaloominguliste luuletuste lugemise võistlus «Luule­prõmm».

Peri raamatukogus

kl 15 rahvakalendri teema­pärastlõuna, tõnnivaka meisterdamine.

Räpina tuletõrjeväljakul

kl 16.30 Valguse pidu, jõulukuuskede põletamine.

Himmaste raamatukogus

kl 17 laste lugemispäev.

Reede, 17. jaanuar

Otepää kultuurimajas

kl 19 vaikse muusika õhtu koos Kärt Antoniga.

Alle-Saija teatritalus

kl 20 etendus «Boob teab».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Räpina ühisgümnaasiumi väliväljakutel

Põlvamaa koolinoorte korvpallivõistlus.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles