iDeal kampaania

Üritused 7.–13. veebruar

FOTO: Sille Annuk

Reede, 7. veebruar

Valga spordihallis

kl 10 Rimi jalgpalli osavusfestivali Valgamaa etapp (1.–3. kl ja 4.–5. kl).

Värska Kirävüü ruumides

kl 13 ettekanne teemal «Seto laste rõivad vanasti ja tänapäeval».

Valka muusikakoolis

kl 16 Valga/Valka klaveripäevade «Ühe pilli lugu» avamine ning Valka ja Valga muusikakooli klaveriõpilaste kontsert.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Valga valla kultuuri- ja spordikollektiivide pidu.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 komöödia «#tulehark».

Põlva kultuuri­keskuses

kl 19 Tõnis Niinemetsa komöödia «The Kid».

Sangaste kultuurimajas

kl 19 Viljandimaa näitetrupi Poolvillased etendus «Niskamäe naised».

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva/Arcwood – Raasiku/Mistra.

Põlva spordikeskuses

kl 20.15 Põlvamaa lahtised korvpalli meistrivõistlused: Nipernaadi – Veetõke.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 8. veebruar

Otepääl

kl 7 A1M Motorsport Otepää rahvasprint.

Valga spordihallis

kl 9 Valga valla lahtised meistrivõistlused maadluses.

Ahja spordihoones

kl 10 rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Lootos Cup.

Võru kultuurimajas

kl 15 sõpruskontsert, esinevad Pihkva ja Võru tantsijad.

Nõunis

kl 16.30 täheöö matk koos tähetark Hillar Uudevaldiga.

Otepää kultuurimajas

kl 19 bingoõhtu.

Valga rokiklubis

kl 20 esinevad ansamblid Teravmoon Tallinnast ning CanZone ja Mark In Red Riiast.

Pühapäev, 9. veebruar

Ahja spordihoones

kl 9 rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Lootos Cup.

Valga spordihallis

kl 10 Valgamaa spordiveteranide seltsi lahtised meistrivõistlused lauatennises.

Misso rahvamajas

kl 10 mälumänguturniir.

Sooru rahvamajas

kl 13 vestab jutte Piret Päär.

Tsooru rahvamajas

kl 14 lauatenniseturniir.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 16 esineb Tartu keelpillikvartett.

Valga spordihallis

kl 17 Paf Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – Valmiera Glass VIA.

Esmaspäev, 10. veebruar

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 doonoripäev.

Lüllemäe põhikoolis

kl 13.25 Valga/Valka klaveripäevad «Ühe pilli lugu»: Valga muusikakooli klaveriõpilaste kontsert.

Räpina muusikakoolis

kl 17 õpilaskontsert.

Valga muusikakoolis

kl 17.30 Valga/Valka klaveripäevad «Ühe pilli lugu»: Taavi Kerikmäe (pildil) kontsert-kohtumine «Klaver raamist väljas».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir, Valgamaa meistrivõistlused paaridele.

Teisipäev, 11. veebruar

Otepää kultuurimajas

kl 11 Kuressaare Teatri lasteetendus «Naksitrallid».

Kiidjärve raamatukogus

kl 14 eesti rahvajutu aasta raamatu tutvustus ja ettelugemine.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 16 Mulgimaa muusikakoolide ühiskontsert.

Tõrva gümnaasiumis

kl 16.30 siseorienteerumine.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumängutund.

Põlva keskraamatukogus

kl 17.30 Maris Mägi luulekogu-fotoraamatu «Vaikiv valgus» esitlus.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Kuressaare Teatri etendus «Röövsaak».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 12. veebruar

Räpina ühisgümnaasiumi väliväljakutel

kl 9.30 Põlvamaa koolide 10.–12. kl noormeeste meistrivõistlused korvpallis.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 16 lugemis- ja nuputamistund lastele.

Valga muuseumis

kl 16 teemaõhtu «Krahv Berg 175», esineb Sangaste lossi (pildil) ja ringitalli giid Ene Pooland.

Valka muusikakoolis

kl 17 Valga/Valka klaveripäevad «Ühe pilli lugu»: Cēsise muusikakooli õpilaste kontsert.

Mikitamäe teeninduspunktis

kl 17.30 Setomaa male- ja kabeturniir.

Värska talumuuseumis

kl 17.30 seto rahvarõivaste teemaõhtu.

Hummuli rahvamajas

kl 18 kohtumine Viigi Viil-Kanguriga teemal «Mälu».

Põlvas Tercare ruumides

kl 18 meditatiivne kontsert gongi- ja kristallihelidega.

Ruusa raamatukogus

kl 18 Aapo Ilvese autoriõhtu.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 etendus «Kuidas minust sai HAPKOMAH».

Neljapäev, 13. veebruar

Valga spordihallis

kl 10 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus, U14 ja U12 vanuseklass.

Valga muusikakoolis

kl 18 Valga/Valka klaveripäevad «Ühe pilli lugu»: esineb Eesti-Läti klaveriduo Kirke Karja ja Rudolfs Macats.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 18 maakondlik sõbrapäev, esinevad Raha.Pesu.Karud ja Räpina õpilased.

Vastseliina rahvamajas

kl 18 mälumäng.

Vastse-Kuuste kogukonnamajas

kl 19 sõbrapäeva kaminakontsert «Andre Maakeri kõlamaailmad».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 keelpillikvinteti kontsert.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 vestlusõhtu «Head tüdrukud nii ei tee».

Lasva rahvamajas

kl 19 sõbrapäevakontsert, esinevad Heino Tartes ja Sõbrad, Markus ja Karl-Mattias Juhkam.

Ruusmäe rahvamajas

kl 19 Sulbi külateatri etendus «Kae kos pandse plõnni!».

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles