Üritused 21.–27. veebruar

Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks. 

FOTO: Mati Määrits

Reede, 21. veebruar

Ruusa põhikooli saalis

kl 11 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva kontsert.

Mehikoorma kiriklas

kl 11 EV102 kontsert-jumala­teenistus.

Värska kultuurimajas

kl 13 EV102 aktus ja kontsert.

Värska noortekeskuses

kl 17 Eesti pidu.

Valga spordihallis

kl 17.30 saalijalgpall, Valgamaa meistrivõistlused ja tali­mängude turniir.

Sangaste kultuurimajas

kl 18 EV102 kontsert.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 EV102 kontsertaktus.

Rõngu kultuurimajas

kl 19 mälumäng.

Tõrva gümnaasiumis

kl 19 mälumäng.

Maanteemuuseumis

kl 19 esinevad Inga ja Toomas Lunge kavaga «Kingitus Eesti Vabariigile».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 EV102 kontsert-tantsu­õhtu.

Varstu kultuurikeskuses

kl 19 kontsert ja pidu.

Kaika seltsimajas

kl 19 EV102 tähistamine.

Sänna kultuurimõisas

kl 19 tantsuõhtu.

Linte raamatukogus

kl 20 kultuuriõhtu «EV102» ansambliga Aare.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 22. veebruar

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10.30 Eesti noorte MV käsipallis.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 10.30 võrkpalliturniir.

Valga bowling’u-keskuses

kl 10 Valgamaa talimängude bowling’u-turniir,

Ritsu spordibaasis

kl 11 võrkpallivõistlus Ritsu Karikas.

Tõrvas

kl 11 vastlamatk, algus kultuurimaja juures.

Tõrva kultuurimajas

kl 12 seltsi Eluratas liikmete kokkusaamine.

Hargla maakultuurimajas

kl 14 EV102 kontsertaktus,

kl 16 tantsuõhtu.

Otepää kultuurimajas

kl 18 EV102 kontsert.

Valga rokiklubis

kl 20 esinevad Machinae Soomest, Avangardium ja Kolmteist Eestist.

Kobelas Linda rahvamajas

kl 21 maskipidu ansambliga Topeltmäng.

Pühapäev, 23. veebruar

Valga Jaani kirikus

kl 10 jumalateenistus ja täis­kogu koosolek. Oodatud on kõik, kes soovivad arutleda koguduse tuleviku üle.

Leevaku külaplatsil

kl 11 talvepäev.

Vana-Koiolas

kl 11 lipumatk,

kl 12.30 pidu rahvamajas.

Ruusal

kl 12 vastlapäev.

Kõo rahvamaja juures

kl 12 vastlapäev.

Obinitsas

kl 12 paraadi rivistus lipuväljakul,

kl 13 kontsert külakeskuses.

Kanepi seltsimajas

kl 13 EV102 kontsert.

Puka kultuurimajas

kl 13 EV102 tähistamine.

Rõuge rahvamajas

kl 14 kontsert, esineb Juhan Uppin.

Tõrva keskväljakul

kl 16 EV102 paarismälumäng.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 17 EV102 tähistamine.

Tehvandil

kl 17 Suusahullude öömaraton.

Kiidjärvel Roiupalu õpperajal

kl 18 matk.

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 EV102 tähistamine.

Esmaspäev, 24. veebruar

Kanepis Vabadussõja ausamba juures

kl 7.30 lipuheiskamise tseremoonia.

Antsla kesklinnas

kl 7.34 EV102 päikesetõusu pidulik rivistus.

Otepää Vabadussamba juures

kl 10 pärgade asetamine.

Kiidjärve seltsimajas

kl 10 EV102 tähistamine.

Lüllemäe Vabadussamba juures

kl 10.30 mälestustseremoonia, koosviibimine Karula muinsuskaitse seltsi ruumides.

Tõrvas

kl 10.30 Tõrva valla perepäev.

Leevi rahvamajas

kl 10.30 EV102 kontsertaktus,

kl 11 Kait Tamra kontsert.

Kanepis

kl 11 matk Oskar Kruusi romaani «Aeg atra seada» radadel.

Maaritsa kultuurimajas

kl 11 vastlapäev koos Teadusteatriga.

Tõrvas

kl 11.15 talvematk, algus gümnaasiumi pargis.

Lasva rahvamajas

kl 12 EV102 kontsert.

Orava külas

kl 12 pärgade asetamine au­samba juurde, kontsert kultuurimajas.

Nõunis

kl 12 vastlapäev.

Valgas

kl 12.30 mälestustseremoonia Vabadussõja ausamba juures,

kl 13 perepäev militaarteemapargis.

Põlva kultuurikeskuses

kl 13 EV102 kontsert.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 13 EV102 kontsertaktus.

Loosi seltsimajas

kl 13 EV102 kontsert.

Linte külas

kl 15 matk, kogunemine raamatukogu ees.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 Valgamaa bridžiturniir.

Teisipäev, 25. veebruar

Valga kultuurikeskuses

kl 10 doonoripäev.

Põlva kooli Lina tn võimlas

kl 11 Põlvamaa koolinoorte MV males.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 Valga südamesõprade seltsi segaansambli ja Võru naiskoori Kannel seenioride sõpruskontsert.

Värska terviserajal

kl 14 vastlapäev.

Leevi külas

kl 16 vastlapäev.

Vastseliinas

kl 16 vastlapäev.

Valga bowling’u-keskuses

kl 18 Valgamaa spordiveteranide seltsi lahtised MV koroonas.

Kolmapäev, 26. veebruar

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10 käsipallimängud Mr Pritt.

Tsirguliina keskkoolis

kl 14 spordimälumäng Bumerang.

Põlva pubis Vana Vaksal

kl 19 Põlvamaa talimängude nooleviskevõistlus.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 etendus «Kapten Mihkel».

Neljapäev, 27. veebruar

Ritsu spordibaasis

kl 12 noortekeskuste jalgpalliturniir.

Valga kultuurikeskuses

kl 13 väärikate ülikooli loeng «Tervis ja väärikas vananemine».

Varstu koolis

kl 18 loodusõhtu «Tansaania», reisimuljeid jagab Georg Aher.

Valga kultuurikeskuses

kl 18.30 Kirsti Timmeri ja Jesper Parve teemaõhtu «Suhtes».

Ahja kultuurimajas

kl 18.30 tantsuõhtu.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 etendus «Pimekohting».

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles