Eesti Käsipalliliit lõpetab kõik selle hooaja võistlused

Kolmapäeva õhtul kohtusid Eesti meeste käsipalli meistriliiga põhiturniiri 14. voorus Viljandi spordihoones Viljandi HC ja tabelis liidri positsioonil püsiv Põlva Serviti. Kohalikel tuli tunnistada külaliste 30:19 (11:9) paremust. FOTO: Marko Saarm

Eesti Käsipalliliit (EKL) võttis vastu otsuse lõpetada kõik hetkel käimasolevad käsipallivõistlused. Pooleli jäävad naiste ja meeste Eesti meistrivõistlused ning kõikide vanuseklasside noortesarjad.

"Tekkinud erakorralises olukorras polnud muud võimalust. Meie peamine mure on sportlaste ja käsipallisõprade tervis ning ohutus. COVID-19 viiruse pandeemia tõttu sulgetakse riigipiire kõikjal Euroopas ja kuna näiteks mitmel meeste meistriliiga klubil on välismängijaid, siis nende kojusaamine võib hiljem osutuda keeruliseks," selgitas EKL-i peasekretär Pirje Orasson.

"Naiste ja noortesarjades küll viimast probleemi pole, aga hiljutisi arenguid murelikult jälgides pole sugugi selge, et tänavusi meistrivõistlusi suudetaks edasi lükates lõpetada. EKL-i juhatus teeb edasise tegevuse suhtes otsused lähiajal," lisas Orasson.

Tagasi üles
Back