Pühapäeval võib olla äikest, vihma ja lörtsi

Vihmane ilm Võrus.

FOTO: Arved Breidaks / Lõuna-Eesti Postimees

Pühapäeval jääb Põhja-Euroopat katma suur madalrõhuala Erna ja selle lõunaserva mööda tuleb taas niiskust Läänemere äärde, sadada võib vihma ja lörtsi ning välistatud pole ka äike.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Enne keskööd sajab kohati hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +4, rannikul kohati kuni +7 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 5-9, puhanguti kuni 14 m/s. Lainekõrgus on 0,6-1,2 meetrit. Öö hakul võib hoovihma sadada. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 2-4 kraadi.

Pühapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma, sekka võib tulla ka lörtsi ja välistatud pole äike. Puhub edela- ja läänetuul 5-11, puhanguti 14-17 m/s. Sooja on 5-10 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 7-11, puhanguti 14-16 m/s. Lainekõrgus on 1-1,5 meetrit. Hooti sajab vihma, sekka võib tulla lörtsi ja välistatud ei ole äike. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 6-8 kraadi.

Tagasi üles