T, 29.11.2022

Üritused 15.–22. oktoober

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 15.–22. oktoober
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sügisannid on valminud
Sügisannid on valminud Foto: Marianne Loorents

Laupäev, 15. oktoober

Valga spordihallis

kl 10 pallimängude mitmevõistlus.

Valgas Priimetsa terviserajal

kl 10 värvikuulilahingud.

Põlva kultuurikeskuses

kl 10 taaskasutuslaupäev,

kl 19 bluusiõhtu, esinevad Faarao Pirttikangas ja Andres Roots.

Ihamaru külas

kl 10 Kostitee päev ja laat,

kl 18 lõikuspidu ansambliga Country Road.

Valgas

kl 11 Eesti Hard Enduro meistri- ja karikavõistluste 2. etapp, Enduro Magnifico.

Antsla kesklinna parklas

kl 11 Ukraina perenaiste kohvikupäev.

Kubija suusabaasis

kl 13 Võrumaa pikamaajooksude sari, Munamäe–Võru maastikujooks.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 14 kohtumine sarjast «Juured», külas on käsitöömeister Laine Vettik,

kl 19 kontsert-kohtumine Norra Byneset’ sõpruskogudusega.

Värska kultuurikeskuses

kl 15 Setomaa noorte võrgupidu.

Võru spordikeskuse staadionil

kl 15 meeste jalgpall, Võru FC Helios EMV teise liiga kodumängud.

Võru spordikeskuses

kl 17 Barrus Võru VK meeskonna kodumängud.

Rõuge rahvamajas

kl 18 Hedvig Hansoni kontsert «Sügismõtisklus».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 tragikomöödia «Perekonnapidu».

Lüübnitsas

kl 19 lõikuspidu.

Orava kultuurimajas

kl 20 sügispidu.

Pühapäev, 16. oktoober

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 laat.

Riidaja külas Torupillitalus

kl 11 torupillipäev «Tauli torupill 50».

Valga spordihallis

kl 12 G4S noorteliiga korvpallis.

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 12 Tõrva valla rattapäev.

Antslas

kl 12 sügismatk, start gümnaasiumi staadionil.

Mõniste rahvamajas

kl 15 kontsert, esinevad trio Maag ja Isabel Bermejo.

Põlva kultuurikeskuses

kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.

Tõrva noortekeskuses

kl 18 tantsu- ja helirännak.

Esmaspäev, 17. oktoober

Nõuni raamatukogus

kl 16 kohtumine teemal «Lood ajast», külas on jutuvestja ja hüpnoterapeut Ena Mets.

Teisipäev, 18. oktoober

Pühajärve raamatukogus

kl 12 kohtumine teemal «Armastuse mitu palet», külas on jutuvestja ja hüpnoterapeut Ena Mets.

Räpina koduloo- ja aiandusmuuseumis

kl 15 kohtumine «Kella kolme tee», jagatakse mälestusi Räpina ajaloost.

Võru Kandles

kl 19 Kuressaare Teatri etendus «Lea».

Rõuge rahvamajas

kl 19 mälumäng.

Puiga spordihoones

Võrumaa koolinoorte karikavõistlused korvpallis.

Kolmapäev, 19. oktoober

Võru spordikeskuses

kl 10 Võrumaa koolinoorte karikavõistlused segavõrkpallis.

Sangaste kultuurimajas

kl 18 kohtumine teemal «Inim-hetked ja kohtumisretked», külas on jutuvestja ja hüpnoterapeut Ena Mets.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Di ja Viv ja Rose».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Kuressaare Teatri etendus «Lea».

Neljapäev, 20. oktoober

Otepää kultuurimajas

kl 11 kogupereetendus «Tunded udus».

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 Kuressaare Teatri etendus «Kes on Punamütsike?».

Otepää linnaraamatukogus

kl 18 kohtumine teemal «Lood Malist ja maailmast», külas on jutuvestja ja hüpnoterapeut Ena Mets.

Vastseliina rahvamajas

kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Uus peatükk».

Antsla spordihoones

Võrumaa koolinoorte karikavõistlused korvpallis.

Reede, 21. oktoober

Haanja rahvamajas

kl 10 Kohvriteatri lasteetendus «Okasroosike».

Riidaja kultuurimajas

kl 10 Eestimaa rahvamajade päev.

Mehikoorma seltsikeskuses

kl 13 Eestimaa rahvamajade päev.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 14 on külas kirjanik ja filmirežissöör Katrin Laur.

Põlva keskraamatukogus

kl 16.30 kohtumine leedu kirjanduse tõlkija Tiina Katteliga.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 17 kohtumine kunstnik Hando Tammega, maalinäituse avamine.

Võru spordikeskuses

kl 18 Kesköökoss.

Hargla maakultuurimajas

kl 19 stiilipidu «Kübarapidu», kultuurimaja naisansambli Harmõn 10. tegevusaasta tähistamine.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 džässikontsert, esinevad Pille-Rite Rei (laul, saksofon) ja Andre Maaker (kitarr).

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Uus peatükk».

Laupäev, 22. oktoober

Priipalu krossirajal

kl 9 Priipalu KV 4. etapp.

Räpina kultuurikeskuses

kl 10 rahvatantsujuhtide kogemuspäev.

Haanja rahvamajas

kl 11 Eestimaa rahvamajade päev.

Vastse-Kuuste ja Mooste kultuurimajas

kl 11 Eestimaa rahvamajade päev.

Vastseliina rahvamajas

kl 12 aleviku 100. sünnipäevale pühendatud konverents,

kl 17.30 koduste küpsetiste konkurss ja degusteerimine,

kl 18 kontsert-tantsuõhtu «Võru vald 5».

Vana-Koiola rahvamajas

kl 12 Eestimaa rahvamajade päev,

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Village Voice.

Värska kultuurimajas

kl 17 Eestimaa rahvamajade päev, kinoõhtu.

Ruusmäe rahvamajas

kl 17 peoõhtu ansambliga Rogosi.

Võru spordikeskuses

kl 17 Barrus Võru VK naiskonna kodumängud.

Haanja suusakeskuses

Haanja Ultra100.

Märksõnad
Tagasi üles