L, 4.02.2023

Üritused 3.–10. detsember

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 3.–10. detsember
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kelgutaja
Kelgutaja Foto: Marko Saarm

Laupäev, 3. detsember

Võru keskväljakul

kl 10 Talvefestival.

Põlva keskväljakul

kl 10 advendilaat.

Vastseliina linnuses

kl 11 pere- ja kauplemispäev.

Rõuge rahvamajas

kl 11 Rõuge raamatukogu 100. sünnipäeva tähistamine.

Võru spordikeskuses

kl 12 «TV 10 olümpiastarti».

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 12 eakate jõulupidu.

Misso rahvamajas

kl 13 jõulukontsert.

Ruusmäe rahvamajas

kl 13 Ruusmäe raamatukogu 100. sünnipäeva tähistamine.

Võru Kandles

kl 14 rahvatantsuansambli Tarbatu kontsert «Varakamber».

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 15 Lys Kantri 20. aastapäeva tähistamine.

Värska kultuurikeskuses

kl 16 Setomaa noorte võrgupidu.

Otepää kultuurimajas

kl 17 Soome iseseisvuspäeva tähistamine.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 advendiaja muusikaline jutuõhtu.

Pühapäev, 4. detsember

Valga keskväljakul

kl 9 jõululaat.

Valga spordihalliks

kl 10 FC Warriori jalgpalliturniir.

Rõuge kirikus

kl 11 esineb Võru Kandle naiskoor.

Vastseliina rahvamajas

kl 11 jõululaat.

Orava kultuurimajas

kl 12 perepäev.

Värskas

kl 12 Setomaa avastusretk elektrifättidel.

Valgas

kl 12 rahvamatk, algus spordihalli ees.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 stuudio Joy advendikontsert «Usu unistusse!».

Laatre kirikus

kl 14 Inga ja Toomas Lunge kontsert.

Tsooru rahvamajas

kl 14 mälumänguturniir.

Hargla maakultuurimajas

kl 16 «Jõulud meil ja mujal»..

Võru Kandles

kl 16 Eesti Raadio laulustuudio perekontsert.

Otepää Kultuurimajas

kl 16 esineb käsikellade ansambel Helisev Tremolo.

Põlva keskväljakul

kl 16 teise advendi tähistamine.

Sillapää lossi saalis

kl 16 advendikontsert, esinevad Räpina kammerkoor ja Haaslava meeskoor.

Rõuge rahvamajas

kl 17 kontsert «Võtan aega hingata», esinevad Mari Kalkun, Anu Taul ja Eva-Lotta Vunder.

Võru spordikeskuses

kl 17 Credit 24 meistriliiga: Barrus Võru VK – Selver/TalTech.

Esmaspäev, 5. detsember

Himmaste raamatukogus

kl 18.30 kirjandusõhtu «Kollane purskkaev».

Teisipäev, 6. detsember

Alle-Saija teatritalus

kl 11 jõuluetendus «Jõulutaadi äpardus».

Põlva keskväljakul

kl 11.30 raamatukogu jutuhommik.

Haanjas Suure Muna kohvikus

kl 18 mälumäng.

Kolmapäev, 7. detsember

Võru Kandles

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Nuusikhiirte jõulud».

Alle-Saija teatritalus

kl 11 jõuluetendus «Jõulutaadi äpardus».

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 etendus «Muinasjutumöll».

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 19 pianist Johan Randvere kontsert «Kõlisevad klahvid».

Võru spordikeskuses

kl 19 Aadu Luukase KV poolfinaal: Barrus Võru VK – Bigbank Tartu.

Neljapäev, 8. detsember

Valga keskraamatukogus

kl 13 jõululuuletuste lugemise konkurss Valgamaa 1.–4. klasside õpilastele.

Võru Kandles

kl 19 pianist Johan Randvere kontsert «Kõlisevad klahvid».

Valga spordihallis

kl 19 Eesti MV esiliiga käsipallis: Käval – Põlva/Arcwood.

Reede, 9. detsember

Värska kultuurikeskuses

kl 9 jõululaat.

Lasva rahvamajas

kl 9.30 lasteetendus «Triin ja päkapikk».

Võru spordikeskuses

kl 10 «Tähelepanu, start!», 1. etapp.

Antsla kultuurikeskuses

kl 10 etendus «Pöialpoiss Nils Karlsson».

Valga spordihallis

kl 10 Valgamaa koolinoorte kergejõustikuvõistlused.

Vastseliina rahvamajas

kl 11.30 lasteetendus «Triin ja päkapikk».

Tõrva noortekeskuses

kl 16 siseorienteerumine.

Alle-Saija teatritalus

kl 18 jõuluetendus «Jõulutaadi äpardus».

Tsooru rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Laupäev, 10. detsember

Valga spordihallis

kl 10 saalihokiturniir.

Kanepi seltsimajas

kl 10 jõululaat.

Põlva kultuurikeskuses

kl 10 jõululaat.

Räpina kultuurikeskuses

kl 10 jõululaat.

Obinitsa külakeskuses

kl 12 Setomaa maleturniiri 2. etapp.

Võrus Kreutzwaldi tn võimlas

kl 13 meeste 1. liiga võrkpallis: Danpower/Võru VK – Viljandi VK.

Võru spordikeskuses

kl 19 Optibet naiste võrkpalli Balti liiga: Barrus Võru VK – Jonava Aušrine KKSC.

Ala rahvamajas

kl 20 «Lege kultra pidu».

Märksõnad
Tagasi üles