Otepää tunnustas tublisid kultuuriinimesi ja edukaid sportlasi

Otepää valla uusaastapidu.Volikogu esimees Kuldar Veere ja Ene Aigro

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Reede õhtul kogunesid Otepää valla Kääriku spordikeskusesse valla kultuuriinimesed ning sportlased.Toimus järjekordne uusaastapidu valla isetegevuskollektiivide ja spordiklubide osavõtul.

Tellijale

Kohaletulnuid, keda oli sadakond, tervitas vallavanem Kalev Laul."Mul on teile hea meel teatada, et kultuurimaja remondis on toimunud rida arenguid.Majas on tööl brigaad, kes on asunud tegema lammutustöid, et peatselt alustada renoveerimistöödega.Juba suvel peaks tehtavad tööd ka vallarahvale nähtavad olema," sõnas Laul. Vallavanem kutsus kõiki üles osalema aktiivselt Otepää juubelipidustustel.

Kultuuri- ja spordirahvast tervitanud vallavolikogu esimees Kuldar Veeregi ei saanud oma sõnavõtus mööda Otepää kultuurimaja remondist."Nii vallavalitsus kui ka volikogu on sel aastal seadnud prioriteediks kultuurimaja remondi.Kahjuks jäävad selle tõttu mõned teised asjad tegemata, kuid arvestadaes kultuurimaja olulisust,oli taoline otus vajalik," sõnas Veere.Volikogu esimees kiitis  kohaletulnud kultuuri- ja spordirahvast." Teie olete inimesed, kes ei virise, et midagi ei toimu.Just teie olete  need, kes ise kogu aeg midagi teevad ja oma tegemistesse ja ettevõtmistesse ka teisi kaasavad," lisas Veere.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles