Kohalikud Jaanikese motokrossil esikümnes

Seekordne võistlus oli kuulsal rajal üle aastate esimene. Viimane motokross peeti Jaanikeses aastal 2010. Foto: Arvo Meeks / LEPM

Jaanikese motokompleksis sai pühapäeval pärast aastatepikkust pausi taas teoks motokrossivõistlus. 85cc klassi põneva lahingu Eesti noorte motokrossi karikasarja neljandal etapil võitis Romeo Karu. Valga poiss Mark Peterson oli 65cc klassis kuues ning Sõmerpalu motoklubi esindaja Lucas Leok 50cc klassis viies.

85cc klassis osales võistlusel koguni 21 sõitjat. Kvalifikatsiooni võitis Romeo Karu (KTM Racing Estonia), edestades Martin Michelist (KTM, RedMoto Racing) 0,37 sekundiga. Esimeses sõidus sai parima stardi Michelis, kes jäi kindlaks liidriks sõidu lõpuni ning võitis 12sekundilise eduga Karu ja Mikk Martin Lõhmuse (KTM, HRC Eesti Racing Team) ees.