Üritused 25. oktoober – 1. november

Sügis Viinakingu talus

FOTO: Elmo Riig

Reede, 25. oktoober

Veriora rahvamajas

kl 14 eakate pidu.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 16 digikohvik.

Põlva kultuurikeskuses

kl 18 Eesti Interpreetide Liidu kontsert.

Leevaku raamatu-kogus

kl 18 kohtumine kirjanik Olavi Ruitlasega.

Vana-Koiola kultuurimajas

kl 18 mustkunstiõhtu.

Linte külakeskuses

kl 19 kultuuriõhtu.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Tõnis Niinemetsa komöödia «The Kid».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Kaikamäel

kl 19 lauluõhtu, külas on arhailise meestelaulu selts.

Põlva spordikeskuses

kl 19.30 naiste võrkpalli rahvaliiga.

Sangaste lossis

kl 20 kontsert, esinevad Kris Korner ja Merike Susi.

Mikitamäe teeninduspunkti saalis

kl 20 sügispidu.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 21 tantsuõhtu ansambliga KalevBand.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 26. oktoober

Härämäe külas

kl 11 motovõistlus Piksepini Karikas.

Puka kogukonnaköögis

kl 12 tervisepäev.

Tõrva noortekeskuses

kl 12 kokkusaamine «Eluratas 60».

Rõuge rahvamajas

kl 12 selgeltnägijate tuur.

Kääriku spordihallis

kl 14 Otepää valla lahtised meistrivõistlused saalijalgpallis.

Põlva Lootospargis

kl 14 jalgpalliklubi Lootos 25. sünnipäeva sõpruskohtumine Eesti Jalgpalli Liidu võistkondadega.

Otepää kultuurimajas

kl 18 Jarek Kasari sügiskontsert.

Saabolda külas Maagõkõsõ kodurestoranis

kl 18 kodukontsert, esinevad Inga ja Toomas Lunge.

Mooste mõisas

kl 19 kontsert, esinevad Kris Korner ja Merike Susi.

Misso rahvamajas

kl 20 lõikuspidu.

Kobelas Linda rahvamajas

kl 21 esineb Synne Valtri Band.

Pühapäev, 27. oktoober

Räpina loomemajas

kl 10 hõimupäevad udmurtidega.

Laatre kirikus

kl 11 orelikontsert, esineb Miina-Liisa Kuusemaa.

Otepää ja Nõuni kultuurimajas

kl 11 filmifestival «Kino maale».

Tõrvas

kl 12 sügismatk «Otsi sõnu!», algus kultuurimaja juures.

Meeksi raamatukogus

kl 13 kohtumine kirjanik Kersti Kivirüüdiga.

Vastseliina rahvamajas

kl 13 selgeltnägijate sügistuur.

Kiidjärve raamatukogus

kl 14 kirjandushommik «Anna Haava 155».

Tsooru rahvamajas

kl 14 mälumänguturniir.

Valga spordihallis

kl 17 PAF Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka/Maks & Moorits – Avis Utilitas Rapla.

Räpina kultuurikeskuses

kl 18 selgeltnägijate sügistuur.

Esmaspäev, 28. oktoober

Lindora teeristis

kl 9 Lindora laat.

Vastseliina rahvamajas

kl 10 doonoripäev.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Põlva kultuurikeskuses

kl 18 kontsert, esinevad Paula Šumane ja Agnese Eglina.

Värska raamatukogus

kl 18 kohtumine «Minu Setomaa» autori Annela Laaneotsaga.

Teisipäev, 29. oktoober

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 11 kohtumine kirjanik Anti Saarega.

Valga kultuurikeskuses

kl 13 väärikate ülikooli loeng.

Valga muuseumis

kl 16 kohtumisõhtu fotograaf Sven Zacekiga, fotokonkursi «Imeline Valgamaa» võitjate väljakuulutamine.

Põlva keskraamatukogus

kl 18 luulet harrastusetlejate esituses.

Vastseliina rahvamajas

kl 18 filmilindikino: nõukogude aja multifilmid ja kroonikafilmid.

Valga muusikakoolis

kl 18 kontsert, esinevad Paula Šumane (viiul) ja Agnesa Eglina (klaver).

Haanja rahvamajas

kl 18.30 mälumäng.

Misso rahvamajas

kl 19 korvpallimäng.

Kolmapäev, 30. oktoober

Valga kultuurikeskuses

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Jussikese seitse sõpra».

Varstu kultuurikeskuses

kl 11.15 lasteetendus «Kadunud kuningas».

Tsirguliina rahvamajas

kl 14.10 teatrietendus «Kadunud kuningas».

Tsirguliinas

kl 15.30 orienteerumispäevak.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 16 lauamängukohvik.

Veriora raamatukogus

kl 17 lugemis- ja kirjandusteemaline vestlusõhtu.

Valga põhikooli võimlas

kl 19 Valgamaa karikavõistlused meeste võrkpallis: Valga Sport – Kaitseliit-VK Otepää.

Neljapäev, 31. oktoober

Antsla kultuurikeskuses

kl 18.30 reisijuttude õhtu – Ibiza.

Puka Kultuurimajas

kl 19 hingedeaja kontsert lauluansambliga Malk.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 «Kolm meest, naine ja kontsert», esinevad Nele-Liis, Lauri Liiv ja Märt Avandi, klaveril Johan Randvere.

Reede, 1. november

Värska talumuuseumis

kl 11 Setomaa muuseumide konverents «Kiirete muutuste aeg»,

kl 17 muuseumi sünnipäeva- pidu Nedsaja Küla Bändiga.

Leevi rahvamajas

kl 18.30 hingedeaja kontsert, esineb perekond Toots.

Nõuni kultuurimajas

kl 19 külajant «Vot nii!».

Riidaja kultuurimajas

kl 19 kultuurimaja 90. sünnipäeva tähistamine,

kl 21 tantsuõhtu.

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 20 Alen Veziko kontsert- vestlusõhtu «Sinu poole teel».

Ahja kultuurimajas

kl 20 peoõhtu «Ahja kultuurimaja 80».

Tagasi üles