Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Pühapäeval tuleb kuni 11 kraadi sooja

FOTO: Arvo Meeks / LEPM

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb pühapäeval novembri kohta soe ilm, kui termomeeter näitab kohati koguni kuni 11 plusskraadi.

Öösel on pilves ja sajune ilm. Sajab peamiselt vihma, sisemaal ka lörtsi. Kohati tekib udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-8, enne keskööd rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 2-7, kraadi Kirde-Eestis enne keskööd langeb temperatuur 0 kraadi lähedale.

Peipsi järvel puhub enne keskööd kagu- ja lõunatuul 5-10 m/s, pärast keskööd lõunakaare tuul 3-7 m/s. Laine kõrgus on 0,5-1 meetrit. Ajuti sajab vihma ja sekka lörtsi. Kohati tekib udu, muidu on nähtavus mõõdukas. Sooja on 2-3 kraadi.

Päeval püsib pilves ja sajune ilm. Sajab peamiselt vihma, õhtul Põhja-Eestis võimalik lörts. Tuul pöördub päeva jooksul kirdesse ja tugevneb 4-10, põhjarannikul õhtul puhanguti 14 m/s. Sooja on 5-11 kraadi.

Peipsi järvel pöördub tuul päeva jooksul idakaarde ja puhub 3-8 m/s. Laine kõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Ajuti sajab vihma. Hommikul püsib kohati udu, muidu on nähtavus mõõdukas. Sooja on 5-6 kraadi.

Tagasi üles
Back