Üritused 15.–22. november

Inglilaat tõi Valga kultuuri- ja huvialakeskusese mitmesse saali poolsada müüjat. 

FOTO: Tiit Loim/Lõuna-Eesti Postimees

Reede, 15. november

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 Heaolu foorum.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 10 kirjanduslik pidu Pipiga.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 Inglilaat.

Räpina aiandusmuuseumis

kl 13 näituse «Ago Ainelo pärand» avamine.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 16 Eesti käsipalli meistrivõistlused noormeestele.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 tantsurühma Värten sünnipäevapidu.

Mooste folgikojas

kl 19 Tõnis Niinemetsa etendus «The Kid».

Otepää kultuurimajas

kl 19 muusikaõhtu Sille Lõõndrega.

Vastseliina rahvamajas

kl 19 mardipulm.

Veriora rahvamajas

kl 19 isetegevuskollektiivide aastalõpupidu.

Loosi seltsimajas

kl 20 isadepäeva kohviõhtu.

Võrus Stedingu majas

kl 20 Võru džässiklubi esitleb: Alfa Collective.

Valga rokiklubis

kl 20 esineb Metsatöll, soojendab Defeatem.

Tsirguliina rahvamajas

kl 20.30 peoõhtu ansambliga Günf.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Tõrva kultuuripubis Juudas

kl 22 Wave.

Laupäev, 16. november

Valga kultuurikeskuses

kl 9 Inglilaat.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Põlva kooli Lina tn võimlas

kl 10 Eesti karikavõistlused batuudiakrobaatikas.

Põlva lasketiirus

kl 11 laskespordivõistlused.

Maaritsa kultuurimajas

kl 12 Karl Kikka 105. sünniaastapäeva lõõtspillipidu.

Tsooru rahvamajas

kl 16 Leedu tsirkus.

Kanepi seltsimajas

kl 18 Kanepi segakoori kontsert.

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 18 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Misso rahvamajas

kl 18 LendTeatri etendus «Ema Teresa».

Sangaste kultuurimajas

kl 19 tantsuõhtu ansambliga Hulkurid.

Otepää kultuurimajas

kl 20 mälumäng.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu.

Pühapäev, 17. november

Valga spordihallis

kl 9 Eesti MV etapp saalihokis.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Puka kogukonna köögis

kl 9 tervisesari «Tervis tuleb aedviljadest», kõrvitsapäev.

Misso rahvamajas

kl 10 mälumäng.

Põlva lasketiirus

kl 10 Eesti noorte laskespordivõistlused.

Vastse-Kuuste võimlas

kl 10 Põlva-Võru ühisliiga korvpalli karikavõistlused.

Räpina tuletõrjeühingu majas

kl 13 pensionäride seltsi koosviibimine.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 13 klubi Hõbedane Juus pidu.

Põlva kultuurikeskuses

kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.

Kääriku pallimänguhallis

kl 18.30 FC Otepää saalijalgpallivõistkonna mängud 2. liigas: FC Otepää – Rõuge Saunamaa.

Esmaspäev, 18. november

Tagula raamatukogus

kl 11 «Väärikate 120 minutit raamatukogus».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridžikunn

Teisipäev, 19. november

Kiidjärve raamatukogus

kl 14 kirjanduslik teisipäevak.

Haanja rahvamajas

kl 18.30 mälumäng.

Misso rahvamajas

kl 19 korvpallimäng.

Aravu rahvamajas

kl 19.30 Kanepi harrastusteatri etendus «Uljas neitsi».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 20. november

Põlva keskraamatukogus

kl 16 Põlva rahvahariduse seltsi kodulookonverents.

Meremäe teeninduspunktis

kl 16 Sulbi külateatri etendus «Kae kos pandse plõnni!».

Värska kultuurikeskuses

kl 18 Setomaa valla mälumänguturniir.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Neljapäev, 21. november

Valga kultuurikeskuses

kl 9.45 doonoripäev.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Käärikul

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: VK Otepää – VK Viktooria.

Ritsu spordisaalis

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: SK Puka – VK Tõrva Pall.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 ansambli Vox Clamantis kontsert.

Lasva rahvamajas

kl 19 muusikal «Naine laevas».

Reede, 22. november

Vastseliina rahvamajas

kl 12 Võrumaa spordikonverents.

Ahja raamatukogus

kl 12.45 kohtumine kirjaniku ja tõlkija Indrek Koffiga.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 Holger Oidjärve raamatu «Umajooga ja terviseabi» tutvustus.

Valga kultuurikeskuses

kl 18 kontsert, esineb folktrio AR-GOD (Eesti/Udmurdi).

Tsirguliina rahvamajas

kl 18 diskoõhtu noortele.

Võõpsu raamatukogus

kl 18 õhtu «Meenutusi möödunud aegadest».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Tõnis Niinemetsa etendus «The Kid».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 tantsuklubi tantsuõhtu.

Varbuse muusikamõisas

kl 19 salongikontsert, esinevad Brigita Murutar ja Karl Madis Pennar.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 ühiskontsert «Puhkpillimuusika tulevärk».

Krootuse külakeskuses

kl 19.30 tantsuõhtu.

Põlvas mesikäpa hallis

kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Lahe Antz.

Orava kultuurimajas

kl 20 retropidu ansambliga Everest.

Tõrva pubis Juudas

kl 22 kontsert «Ääremaade sügistormid».

Tagasi üles