T, 29.11.2022

Võru tenniseklubid pälvisid tunnustuse

Lõuna-Eesti Postimees
Võru tenniseklubid pälvisid tunnustuse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Auhinna võttis vastu MTÜ Tenniseklubi VSOP liige Kristi Lain.
Auhinna võttis vastu MTÜ Tenniseklubi VSOP liige Kristi Lain. Foto: Tenniseklubi VSOP

Eesti tennise liit andis neljapäeval peetud 2022. a tenniseaasta auhinnagalal Võru tenniseklubidele – MTÜ Tenniseklubi VSOP ja MTÜ TulevikuTähed – üle auhinna «Aasta regionaalse tennise arendaja 2022».

Võru tenniseklubid on andnud panuse, et tennist saaks õppida, mängida ja harrastada ka Võru linnas. Võrus on kogukond, kelle näol on tegemist tõeliste tegijate ja hingeliste mängijatega, ütles tennise liidu juhatuse liige Toomas Kuum.

Tänu eelmisel aastal Võru linna uuendatud tenniseväljakutele on MTÜ TulevikuTähed suurendanud erineva tasemega tenniseõppe läbiviimist, alustades pisikeste lasteaialastega ja lõpetades täiskasvanute täiendkoolitusega. MTÜ Tenniseklubi VSOP on saanud lisaks iga-aastaselt korraldatud turniiridele korraldada ka kõrgema kategooria turniire.

Koostöö omavalitsuse, erinevate organisatsioonide ja klubide vahel annab paremaid võimalusi spordiala edasi arendada, ja seda arengut on märgatud, teatas MTÜ Tenniseklubi VSOP.

Samal üritusel tunnustati ka Võru juurtega Sten Hiiesalu, kes võitis 2022. a Eesti meistrivõistlustel U16 vanusegrupis viis kuldmedalit (U16 üksik+paar+sega ja U18 paar+sega).

Võru tenniseelu elavdamise järgmine suurem eesmärk on rajada sisetennisehall, mis annaks võimaluse järgmiseks arenguhüppeks.

Märksõnad
Tagasi üles