Vanahärra jäi Valgamaal teadmata kadunuks

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Teadmata kadunud Mart.

FOTO: Lõuna prefektuur

Politsei palub kaasabi selgitamaks välja Tõrva vallas Linna külas elava 73aastase Mardi asukohta.

Mart lahkus reede õhtupoolikul oma kodumajast ega ole seni endast lähedastele märku andnud ega koju naasnud. Kodust lahkudes jättis ta maha ka oma mobiiltelefoni. Kuigi mees on ka varasemalt abikaasale ütlemata kodust mõneks ajaks lahkunud ning ka politsei on teda tagasi koju aidanud, muutus Mardi abikaasa täna hommikul juba murelikuks ning palus eaka mehe leidmisel ka korrakaitsjate abi.

Tänase päeva vältel on politsei info kogumiseks rääkinud kodust lahkunud mehe abikaasaga, tema lähedastega ja ka Linna külas elavate inimeste ning kaupmeestega.

«Vestluses kohaliku tankla teenindajaga selgus, et reede õhtul pärast kodust lahkumist püüdis Mart kohalikust tanklast omale alkoholi soetada, ent teenindaja oli tema terviseseisundit hinnanuna selle müümisest keeldunud. Seepeale lahkunud mees tanklast tühjade kätega ning on seni teadmata, kuhu ta suuna võttis,» kirjeldas Tõrva piirkonnapolitseinik Aleksander Zemskov.

Ta lisas, et praeguseks on politsei põhjalikult kontrollinud nii kaupluse kui mehe kodu ümbruskonda, erinevate hooneid, poest koduni viivad teeservasid ja teisi kohti. Samuti on ühendust võetud mitmete inimestega, kelle juurest Mart võiks aega veeta, kuid seni pole teda kellegi juurest leitud. Ühendust on võetud ka kohaliku haiglaga, kuid ka seal ei ole keegi Mardist midagi kuulnud.

Politseinikud jätkavad lisainfo kogumisega kohalikelt ja lähedastelt. Jätkuvalt kontrollitakse eaka mehe kodukoha lähistele jäävaid teid ja teisi alasid.

Mardil olid kodust lahkudes jalas mustad kummikud ja sinised dressipüksid, seljas kandis ta musta jopet ja peas sinist soni. Mehel on hallid juuksed, pikk hall habe ning hallid juuksed.

Kõigil, kel on infot Mardi võimalikust asukohast või kes on kirjeldusele vastavat meest pärast 13. aprilli õhtut näinud, palutakse sellest hädaabinumbril 112 teada anda.

Tagasi üles