Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Probleem, põhjus ja lahendus – kõik vajalik heaks öiseks uneks Me veedame nii palju aega magades ning uni on hädavajalik, et aidata meie kehal lõõgastuda, taastuda ning laste puhul ka kasvada. Seega on oluline mõelda oma une ja une keskkonna parandamise peale. Paljud uneeksperdid viitavad kõige levinumatele uneprobleemidele, mis võivad tähelepanuta jätmise korral põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. On oluline mõista põhjuseid nende probleemide taga ja valida õiged lahendused, mis panevad sind end tundma kui uneekspert kui sa kord mõistad kui lihtsalt ja hõlpsalt on võimalik uneta ööd lõpetada ja neid tulevikus ennetada, isegi kui on tegu millegi nii lihtsa asjaga nagu madrats.
Miks on erikohvid nii erilised? Kohvimaailmas kutsume erikohviks ainult neid tooteid, mis vastavad rangele kvaliteedi kriteeriumile ja on saanud hinde SCA (Erikohvi Ühingu – Specialty Coffee Association) poolt 80 kuni 100 punktiga. Kui sa oled uhke kohvigurmaan, kes proovib saada rohkem teadmisi erikohvist või lihtsalt algaja, kes proovib saada aru, mis on kvaliteetne kohvi, siis võib olla kasulik teada, kuidas sellist kvaliteeti saavutatakse ja mõõdetakse. Kust alustada, kui valid erikohvi oma enda maitsmiseks, ja kuidas seda valmistada, et seda täiel määral nautida?
Rahvusvaheline ekspedeerimine on enamat kui liikumine punktist A punkti B Võib tunduda, et rahvusvahelise ekspedeerimise organiseerimine pole kuigi keeruline – see on ainult kauba kohaletoimetamine punktist A punkti B. Kuid tegelikkuses on see mahukas protsess, mis koosneb paljudest sammudest nagu planeerimine, inimressursi juhtimine, erineva transpordi organiseerimine, reisidokumentide ettevalmistamine ja lahenduste otsimine erinevatele esile tõusvatele probleemidele. Seega kindlasti ei piisa ainult sõidukist ja juhist, et kaup jõuaks edukalt oma sihtpunkti.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back