Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Sven Põierpaas: mõnegi kuriteo sooritaja relvaluba saada ei tohiks Lihulas toimunud ohvriterohke tulistamise järel tekkis riigil kohustus relvaseadus kriitiliselt üle vaadata. Seadusloome protsessi ettevalmistus on aga kõike muud kui kiire: osapooli on palju ja argumente ning mõtteid, mida arvesse võtta, lõputult. Oleme siseministeeriumis jõudnud faasi, kus saatsime relvaseaduse muutmise eelnõu ministeeriumist avalikule kooskõlastusringile. Lisaks asjaomastele ministeeriumitele ootame tagasisidet kümmekonnalt relvade käitlemisega seotud liidult ning aktiivsematelt relvaomanikelt.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Jane Vabarna: kuu aega pärast kuningriiki Kuu aega on juba möödas setode aasta olulisemast sündmusest – Seto kuningriigipäevast Lobotkas. Koha valik oli hea: Seto Kuningaküla Lobotka jääb Värska lahe äärde ja oli ilusa järvevaatega pidupaik ning andis võimaluse valida mitme aasta järel kuninga kalameest ja lisaks sõjaväeparaadile võtta esimest korda vastu mereväge. Lobotka oli neljas küla Lüübnitsa, Küllätova ja Kolossova järel, kus Seto kuningriigipäeva on peetud.
Jana Tiits: vahel tuleb pilt segi paisata Mida teha siis, kui mitte midagi enam teha ei saa? Tuleb teha võimatu võimalikuks! Iga progress saab alguse julgest otsusest. Koolide kaugõppele jätmine aasta tagasi vallandas haridusasutustes uusi, edasiviivaid protsesse. Uudsete toimivate lahenduste jagamine piirkonna koolide vahel pakub inspiratsiooni, et tulla toime eeloleva õppeaasta väljakutsetega. Lüllemäe põhikoolis oleme muutunud oludega edukalt kaasa läinud, otsinud ja leidnud uusi lahendusi, kuid maksnud selle eest kohati ka üsna kõrget hinda.
Tagasi üles
Back